Node Revision Delete (7.x-3.0-rc2) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: week
ja: 週

en: Every hour
ja: 1時間ごと

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: days
ja: 日

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Month
ja: 月

en: An error occurred
ja: エラーが発生しました

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: months
ja: 月

en: Weeks
ja: 週

en: day
ja: 日

en: month
ja: 月

en: Days
ja: 日

en: !date by !username
ja: !date - !username

en: Revision
ja: リビジョン

en: Not published
ja: 非掲載

en: weeks
ja: 週

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Configuring the module
ja: モジュールの設定

en: Uses
ja: 機能

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: Requires a title
ja: タイトルが必要です

en: Don't display post information
ja: 投稿情報を表示しない
