Node Revision Delete (7.x-3.0-rc2) - en to vi translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: week
vi: tuần

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Month
vi: Tháng

en: An error occurred
vi: Một lỗi đã xảy ra

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: months
vi: tháng

en: Weeks
vi: Tuần

en: day
vi: ngày

en: month
vi: tháng

en: Days
vi: Ngày

en: !date by !username
vi: !date bởi !username

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: weeks
vi: tuần

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Requires a title
vi: Phần tiêu đề là bắt buộc

en: Don't display post information
vi: Hiển thị thoại thông tin chữ
