Node Revision Delete (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: week
be: тыдзень

en: Every hour
be: Кожную гадзіну

en: Content type
be: Тып змесціва

en: days
be: дні(дзён)

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: day
be: дзень

en: month
be: месяц

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: Revision
be: Версія

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Requires a title
be: Патрабуе загаловак

en: Don't display post information
be: Не паказваць інфармацыю паста
