Node Revision Delete (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: week
el: εβδομάδα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: days
el: ημέρες

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: day
el: ημέρα

en: month
el: μήνας

en: Days
el: Ημέρες

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: weeks
el: εβδομάδες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Every 6 months
el: Κάθε 6 μήνες

en: Requires a title
el: Απαιτείται ένας τίτλος

en: Don't display post information
el: Να μην εμφανίζονται οι πληροφορίες καταχώρησης
