Node Revision Delete (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: week
et: nädal

en: Every hour
et: Iga tund

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: days
et: päeva

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: !date by !username
et: !date - !username

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: weeks
et: nädalat

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Requires a title
et: Vajab pealkirja

en: Don't display post information
et: Ära kuva infot sissekande kohta

en: @date by @username
et: @date - @username
