Node Revision Delete (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: week
pt: semana

en: Every hour
pt: Todas as horas

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: days
pt: dias

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Revision ID
pt: ID da revisão

en: Month
pt: Mês

en: An error occurred
pt: Ocorreu um erro

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Weeks
pt: Semanas

en: day
pt: dia

en: month
pt: mês

en: Days
pt: Dias

en: Months
pt: Meses

en: !date by !username
pt: !date por !username

en: Revision
pt: Revisão

en: Not published
pt: Não publicado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Every 6 months
pt: Todos os 6 meses

en: Every 15 days
pt: Todos os 15 dias

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments

en: Requires a title
pt: Requer um título

en: Don't display post information
pt: Não mostrar a informação do artigo

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
pt: Um erro ocorreu enquanto processava @operation com os argumentos: @args

en: @date by @username
pt: @date por @username
