Node Revision Delete (7.x-3.0) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Never
sl: Nikoli

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: Revision
sl: različice

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
