Node Revision Delete (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: None
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Requires a title
ug: ماۋزۇ بولىشى كېرەك

en: Don't display post information
ug: ئىنكاس ئۇچۇرلىرىنى كۆرسەتمەسلىك
