Node Revision Delete (7.x-3.1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: week
cs: týden

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: days
cs: dny

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Weeks
cs: Týdnů

en: day
cs: den

en: month
cs: měsíc

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: Revision
cs: Revize

en: Not published
cs: Skryto

en: weeks
cs: týdny

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Requires a title
cs: Vyžaduje název

en: Don't display post information
cs: Nezobrazovat informace o příspěvku
