Node Revision Delete (7.x-3.1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: days
ga: laethanta

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: month
ga: mí
