Node Revision Delete (7.x-3.1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Never
jv: Ora tahu

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: !date by !username
jv: !date déning !username

en: Revision
jv: Perubahan

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Requires a title
jv: Mbutuhaké judhul

en: Don't display post information
jv: Ājā nampilaké informasi pengiriman
