Node Revision Delete (7.x-3.1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: week
lv: nedēļa

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: Content type
lv: Satura veids

en: days
lv: dienas

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: Days
lv: Dienas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: Revision
lv: Revīzija

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: weeks
lv: nedēļas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Requires a title
lv: Nepieciešams nosaukums
