Node Revision Delete (7.x-3.1) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: days
nl: dagen

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Month
nl: Maand

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Day
nl: Dag

en: months
nl: maanden

en: Weeks
nl: Weken

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: Revision
nl: Revisie

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: weeks
nl: weken

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Configuring the module
nl: Stel de module in

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Every 6 months
nl: Elke 6 maanden

en: Every 15 days
nl: Elke 15 dagen

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Requires a title
nl: Een titel is verplicht

en: Don't display post information
nl: Geen berichtinformatie weergeven

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van @operation met argumenten: @args

en: @date by @username
nl: @date door @username
