Node Revision Delete (7.x-3.1) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: week
oc: setmana

en: Every hour
oc: A cada ora

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: days
oc: jorns

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Weeks
oc: Setmanas

en: day
oc: jorn

en: month
oc: mes

en: Days
oc: Jorns

en: !date by !username
oc: !date per !username

en: Not published
oc: Pas publicat

en: weeks
oc: setmanas

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Requires a title
oc: Requerís un títol

en: Don't display post information
oc: No mostris l'informacion de l'entrada.
