Node Revision Delete (7.x-3.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: day
si: දවස

en: month
si: මාසය
