Node Revision Delete (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: days
sk: dni

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: months
sk: mesiace

en: Weeks
sk: Týždne

en: day
sk: deň

en: Days
sk: Dni

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: Revision
sk: Revízia

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: weeks
sk: týždne

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Every 6 months
sk: Každých 6 mesiacov

en: Every 15 days
sk: Každých 15 dní

en: Requires a title
sk: Vyžaduje nadpis

en: Don't display post information
sk: Nezobrazovať informácie o publikovaní

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
sk: Pri spracovaní @operation došlo k chybe s argumentmi: @args
