Node Revision Delete (7.x-3.1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: week
th: สัปดาห์

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: !date by !username
th: เมื่อ !date โดย !username

en: Revision
th: รุ่น

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
