Node Revision Delete (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: week
ca: setmana

en: Every hour
ca: Cada hora

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: days
ca: dies

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Weeks
ca: Setmanes

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: Days
ca: Dies

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: Revision
ca: Revisió

en: Not published
ca: No publicat

en: weeks
ca: setmanes

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Requires a title
ca: Requereix un títol

en: Don't display post information
ca: No mostris la informació de l'entrada

en: @date by @username
ca: @date per @username
