Node Revision Delete (7.x-3.2) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: week
tr: hafta

en: Every hour
tr: Her saat

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: days
tr: gün

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: months
tr: ay

en: Weeks
tr: Hafta

en: day
tr: gün

en: month
tr: ay

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: !date by !username
tr: !date !username

en: Revision
tr: Sürüm

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Every 6 months
tr: Her 6 ay

en: Every 15 days
tr: Her 15 gün

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: Requires a title
tr: Bir başlık gerekiyor

en: Don't display post information
tr: Gönderim bilgilerini görüntüleme

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date
