Node Revision Delete (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: week
da: uge

en: Content type
da: Indholdstype

en: days
da: dage

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: An error occurred
da: Der opstod en fejl

en: Weeks
da: Uger

en: day
da: dag

en: month
da: måned

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: weeks
da: uger

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Configuring the module
da: Konfigurering af modul

en: Uses
da: Bruger

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: Requires a title
da: Kræver en titel

en: Don't display post information
da: Vis ikke information om indlægget
