Node Revision Delete (7.x-3.2) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Never
km: កុំ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: !date by !username
km: !date តាម !username

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Requires a title
km: ទាម​ទារ​ចំណង​ជើង

en: Don't display post information
km: កុំ​បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​ប្រកាស
