Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu
