Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител
