Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Node Title
ca: Títol del node
