Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr
