Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης
