Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן
