Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता
