Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Nid
hu: Tartalom azonosító
