Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Status
it: Stato

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: User
it: Utente

en: Node Title
it: Titolo del nodo
