Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы
