Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر
