Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs
