Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Nid
pl: ID węzła
