Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik
