Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı
