Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན
