Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Status
es: Estado

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: Node Title
es: Título del nodo

en: Search Content
es: Buscar Contenido
