Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
