Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Node Title
ro: Titlu Nod
