Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi
