Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: Node Title
de: Beitragstitel

en: Nid
de: Beitrags-ID

en: Search Content
de: Inhalt suchen
