Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto
