Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر
