Node Status Tracker (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko
