Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Node Title
is: Titill nóðu
