Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ
