Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
