Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Node Title
sv: Nodtitel
