Node Status Tracker (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்
